Blog

Pizza Pizza

Pizza Pizza

16 Kasım 1995 tarihinde İzmir Alsancak’ta açtığı ilk şubesi ile yolculuğuna başlayan Pizza Pizza, ilk günden bu yana yemek sektöründe attıkları inovatif adımlar ile Türkiye’nin en önemli başarılarından birine imza attı. Yurtiçinde ve yurtdışında 150’e yakın şubesi bulunan Pizza Pizza, bugün Türkiyenin en büyük yerli pizza zinciridir. Gobox Filo Motosiklet Kiralama Pizza Pizza’nın Paket servis operasyonlarında hizmet vermeye başladı..

Devamı →
0

A2 Ehliyetli Paket Servis Elemanı

A2 Ehliyetli Paket Servis Elemanı

Sektör farkı gözetmeksizin moto kurye işletmelere teslimat konusunda büyük destek vermektedir. Özellikle trafiğin yoğun olduğu metropollerde siparişlerin hızlı, güvenli, taze, sıcak, ihtiyaç olduğu zaman teslim edebilmeleri markalar açısından son derece önemlidir. Bu durumda işletmenin yapısına, çalışma ve teslimat saatlerine uygun, ehliyetli, eğitimli, donanımlı personel bulmak ve istihdam etmek son derece önemlidir. Gobox işletmelere , A2 Ehliyetli paket servis elemanı, motokurye, motorlu kurye sürücü ile birlikte motor kiralama modeliyle  tam zamanlı veya alternatif saat aralıklarında bu hizmeti sağlamaktadır.

Devamı →
0

Yeni Honda Activa S 125cc

Yeni Honda Activa S 125cc

Şehrin süper aktifi Honda Activa S 125cc yeni özellikleriyle geri döndü. İdeal performans ve düşük yakıt tüketimi sunan teknolojisi uygun fiyat ile birleşince scooterlar arasında en akıllıca seçim olarak ön plana çıkıyor.

Dayanıklı ve ekonomik Kalite, dayanıklılık ve uzun kullanım süresi gözetilerek tasarlanan yeni Activa S, gelişmiş özellikleri, kolay kullanımı ve konforuyla sizi çok iyi anlıyor ve bir scooterda ihtiyaç duyduğunuz tüm özellikleri bir arada sunuyor. Günlük ulaşımınızda dayanıklılığı ve düşük yakıt tüketimi ile size ve yol ...

Devamı →
0

McDonald’s Şubelerinde Gobox Filo Motor Kiralama

McDonald’s Şubelerinde Gobox Filo Motor Kiralama

Dünyanın en değerli markalarından biri olan McDonald’s, Türkiye’de ilk kez 1986 yılında hizmet vermeye başlayan McDonald’s, 2005 yılından bu yana Anadolu Grubu (Anadolu Endüstri Holding) çatısı altında faaliyet göstermektedir.  McDonald’s, bugün yaklaşık 260 restoranı ve 6000 civarında çalışanı ile yılda 100 milyon kişiye hizmet vermektedir. McDonald’s, sunduğu ürün ve hizmetlerin %98’ini Türkiye’de üretim yapan tedarikçilerden temin etmektedir. Gobox filo motosiklet kiralama hizmetlerinden McDonald’s Franchise şubeleri de yararlanmaktadır.

Devamı →
0

Dominos’un Tercihi Gobox Filo Motosiklet Kiralama

Dominos’un Tercihi Gobox Filo Motosiklet Kiralama

Dünyanın En Büyük Evlere Servis Pizza Zinciri Dominos Türkiye genelinde 400’e yakın şubesi hizmet veriyor. Paket servislerinde motosiklet kiralama firması olarak Gobox Filo Motosiklet Kiralamayı tercih etti.

Gobox Filo Motosiklet Kiralama

 

Devamı →
0

Gobox Köşebaşı’nda

Gobox Köşebaşı’nda

Dünyanın en iyi 50 restaurantından biri olan Köşebaşı şubeleri paket servislerinde GOBOX’ı tercih ediyor..

Devamı →
0

Gobox Köfteci Ramiz’de

Gobox Köfteci Ramiz’de

Köfteci Ramiz’de Gobox ayrıcalıkları ile tanıştı..

Devamı →
0

Baazen Tantuni

Baazen Tantuni

Bakırköy’den sonra Bahçelievler ve şimdi de yeni açılan şubesi ile Levent’de.

Baazen Tantuni Farklı lezzetleri Gobox ile kapınıza getiriyor.

Devamı →
0

Şehrin en güzel Burgeri Gobox ile kapınızda..

Şehrin en güzel Burgeri Gobox ile kapınızda..

İngiltere’de TJ’S Hamburger’i kurup çok şubeli bir zincir haline getiren Kemal Gürer Türkiye’ye dönüş kararı sonrasında edindiği bu tecrübeyi kendi vatanında uygulamaya karar verdi. Bu sırada yolları Borusan Otomotiv’de yöneticilik yapan şimdiki ortağı Özüm Sönmezalp ile kesişti. Özüm Sönmezalp Hamburgerin anavatanı Amerika’da MBA eğitimi aldığı sırada Türkiye’de farklı bir burger konsepti oluşturmaya karar verdi ve bu ikilinin buluşması ile Burger House’ın temelleri atıldı. Burger House markası menüsünden, dekorasyonuna, kullanılan renklerden verilen hizmete kadar tamamen bu ikilinin hayallerini gerçeğe dönüştürmesiyle ortaya ...

Devamı →
0
Page 1 of 3 123